kahte sydantHäält teevad sellel plaadil Anne ja Mati. Anne (artistinimega Ané) on tuntust kogunud sooloartistina juba hulga aastaid. Mati on aga ennast näidanud mitmetel karaokevõistlustel ja osalenud Võhma koolipoiste ansamblis '' Rosin '' löökriistamängijana. Võtmelooks, millest tekkis üldse mõte teha ansambel Anmatino, oli lugu nimega '' Siis ''. Lugu õnnestus nii soundi kui ka teksti poolest ning võitis paljude südamed.

Superhitiks kujunes aga ootamatult lugu '' Kahte südant '' mis sai ka esimese plaadi nimilooks. Kuigi on möödas juba palju aega - Raadio Elmari soovisaatest saab seda ikka jätkuvalt kuulata. Tantsulised lood '' Andesta vaid '', '' Leidsin '' ja '' Öös '' on siiani Anmatino igaõhtuste ülesastumiste repertuaaris.

Kui oled sattunud esmakordselt meie kodulehele siis soovitame Sul vajutada lingile mis kannab loo nime ja kuulata lugude näiteid. Kui oled vajutanud lingile millel loo nimi, leiad samaaegselt loo kuulamisega ka kõlava laulu teksti koos andmetega autorite kohta.

Head kuulamist ja vaatamist!