Anmatino on oma tegemistes lähtunud sellest, et oleks valdavalt selline repertuaar, mis sobiks just meie ansamblile. See on olnud suht raske ettevõtmine aga viie aasta jooksul on selle ülesehitustööga hakkama saadud.

Lugude valikul on olnud kolm põhilist kriteeriumit :

a) ilus ja meeldejääv meloodia 

b) kaasaegne lähenemine heli salvestamisel

c) tantsulisus.

   Oleme eestindatud meie kultuuriruumi lugusi nii ida- ja läänesuunalt, teinud koostööd sõpradega Lätist ning viljelenud omaloomingut. Kahjuks on enda loodud lugude osakaal jäänud suht tagasihoidlikuks, mida on meile ka ette heidetud. Lubame ennast parandada ja juba kuuenda albumi ettevalmistamise perioodil seda osakaalu kallutada - võib-olla ehk sajaprotsendiliselt omaloomingu poole. Aga eks aeg näita - kui ikka ilmub mõni meid huvitav laululugu mida saab Teie kõrvadele ja tantsujalgadele meelepäraseks teha - siis ei jäta me loomulikult seda teistele tegemiseks vaid katsume sellega ise hakkama saada.

   Meie veebilehe selles osas saate tutvuda produktsiooniga - meie kõigi ühistööga - mis on vormitud hõbedaste ketaste helisid kandvatele kihtidele ja mida nimetatakse CD plaatideks.

 

Head kuulamist!